Ekonomi

Ak-İzo Almanya’daki fuarda büyük ilgi gördü

BURSA (İGFA) – Ak-İzo Yalıtım Sistemleri San. Ticaret A.Ş. dünyanın her yerindeki fuarlarda ülkemizi başarıyla temsil etmeye devam ediyor.

Bu kapsamda yapı ve inşaat departmanında faaliyet gösteren 49 uluslararası katılımcı firma ve 190 bini aşkın ziyaretçinin katıldığı BAU 23’e Ak-İzo da katılarak en son teknolojilerini sergiledi.

Fuarda özellikle Ak-İzo’nun geliştirdiği ve branşında büyük fark yaratan kendinden yapışkanlı EPDM membranlar sağladığı uygulama kolaylığı ile ziyaretçiler tarafından beğeni topladı.

BAU 2023 kapsamında gerçekleştirilen toplantılarda değerli iş bağlantıları kurduklarını belirten Aktaş Holding Ticari Küme Yöneticisi Gülçin Onaran, ziyaretçilerin ileri teknoloji EPDM membran çalışmalarına gösterdikleri ilgiden memnun olduklarını ve heyecanlandıklarını ifade etti. yeni işbirlikleri için.

Kaynakların aktif kullanımının tüm dünyada giderek daha değerli hale geldiğini vurgulayan Onaran, ülkemizdeki su kaynaklarının korunması ve geliştirilmesi, çevre dostu, uzun ömürlü, sürdürülebilir su kaynakları ile depremlerde dayanıklılığın oluşturulması konusunda değerli çalışmalara imza attıklarını söyledi. geliştirdikleri kalıcı ve sürdürülebilir işler.

BİRÇOK FARKLI UYGULAMA VAR

Ak-İzo olarak; Temelden çatıya, cepheden terasa ve gölet zeminlerine kadar birçok farklı uygulama alanında su yalıtımı çözümleri sunarak bu alanda ülkemize ve bölümümüze katma değer sağladıklarını vurgulayan Gülçin Onaran, Ar-Ge ve teknoloji yatırımlarına hız kesmeden devam edeceklerini bildirdi. Lineflex markasının küresel büyüme hedefleri doğrultusunda.

haber-bahcesaray.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu