Teknoloji

Galaxy S23’ün ticari versiyonu ne kadar performans sağlıyor?

Samsung, S23 serisi için düzenlediği ön sipariş kampanyasında en çok tanınan modelin serinin üst seviye cihazı Samsung Galaxy S23 Ultra olduğunu belirtti. Ultra, yüzde 60’lık oranla tüm erken sipariş verenlerin tercihi oldu. 200 MP kamerası, 6.8 inçlik mükemmel ekranı ve S Pen özelliği ile Ultra, 1200 dolarlık şaşırtıcı fiyatına rağmen tüketicilerin ilgisini çekmeyi başardı.

Samsung’a göre Galaxy S23 serisi, selefi Galaxy S22’den daha fazla ön sipariş aldı. Ancak bu rakamların sadece ön sipariş kampanyası için geçerli olduğunu ve dizinin uzun vadedeki ticari performansının göstergesi olmadığını unutmamak gerekiyor.

Yine de Ultra’nın en çok tanınan model olması, Samsung’un sınırlı sayıda modelde en uygun özellikleri sunma stratejisinin işe yaradığını gösteriyor. Ayrıca, özel bir Snapdragon işlemci ile donatılmış olan Galaxy S23 Ultra, piyasadaki en güçlü Android cihazlardan biridir ve muhtemelen yakın gelecekte de öyle kalacaktır.

Galaxy S23 serisi, bu yıl Samsung’un amiral gemisi telefonları olarak görülüyor. Yeterli kamerası, güçlü donanımı ve kullanışlı yazılım özellikleriyle donatılan bu cihazlar, müşterilerin büyük ilgisini çekti. Ancak Samsung’un önceki modellerinde olduğu gibi bu cihazların fiyatları da oldukça yüksek.

KAYNAK: CNN

eregliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu