Teknoloji

Elden Ring’in Steam Fiyatı Yükseltildi! %40’tan Fazla Fiyat Artışı

 
FromSoftware tarafından 2022 yılında oyuncuların beğenisine sunulan aksiyon rol yapma oyunu Elden Ring, artışlardan nasibini almaya devam ediyor. Geçtiğimiz dönemde 699 TL’den satılan oyun yüzde 40’ın üzerinde artışla 999 TL’ye ulaştı. Bu fiyat oyunun standart versiyonu içindir.
 
Oyunun her iki versiyonu da yükseltildi
 
 
 
Soulslike oyunu Elden Ring’in her iki versiyonu da fiyat artışına uğradı. Standart fiyat 999 TL iken Deluxe versiyon 1.299 TL’ye ulaştı. Olumsuz fiyat artışları etkilerini kademeli olarak göstermeye devam ediyor ve ilerleyen dönemlerde birçok oyunun artması bekleniyor.
 
Öte yandan son zamanlarda birçok oyun gündeme geldi. 17,70 TL’ye aldığımız Dying Light’ın güncel fiyatı 349 TL. Oyunun indirimsiz normal fiyatı 59 TL idi. Bunun dışında birçok eski Disney oyununa farklı oranlarda zam yapılmıştır.
 
 
 
Eğer istediğiniz bir oyun varsa oyunculara bir an önce kütüphaneye eklemelerini tavsiye ediyoruz. Halihazırda satın aldığınız oyunların yakın gelecekte bu tür fiyat artışlarına maruz kalması muhtemeldir. Bu nedenle istediğiniz oyunları yakından takip etmeye devam edin.

senpazarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu